skip to Main Content

Glyde: Jediné zvíře v posteli budete vy!

Glyde: Jediné Zvíře V Posteli Budete Vy!

Veganství obnáší mnoho výzev, které vás donutí dělat věci trochu jinak. Změnit úhel pohledu však není vůbec na škodu. Ať už vám na srdci leží především osud nebohých zvířat, nebo je vaší prioritou eliminace chemických látek, s nimiž vaše tělo přichází do styku, na problematiku přírodní či veganské kosmetiky jste nejspíš již narazili. Napadlo vás však řešit tuto otázku také u antikoncepční ochrany?

Naštěstí je i v tomto typu sortimentu dostatečný výběr, a naše rozkoš tak nemusí být vykoupena utrpením jiných živých tvorů (případnou vlastní zálibu v tvrdších sexuálních praktikách tentokrát opomeneme ?). Sehnat veganské kondomy jednoduše již dávno nespadá do kategorie sci-fi. Kondomy Glyde splňují kromě veganského kritéria také požadavky na striktně přírodní složení, a vy se tak můžete spolehnout, že vaše citlivá místa nepřijdou do styku s žádnými škodlivými chemikáliemi.

Ochrana bez kaseinu

veganské kondomy GlydeCo je na klasických kondomech vlastně špatně? Kromě spousty syntetických látek a barviv jsou při jejich výrobě využívány živočišné složky. Nejčastěji se jedná o kasein, tedy bílkovinu obsaženou v kravském mléce. Ten se používá při zpracování přírodního latexu a zajišťuje jeho typickou hladkost.

Lze to ale dělat i jinak! Veganské kondomy se kromě kaseinu obejdou i bez parabenů a glycerinu. Zpravidla jsou lubrikované 100% silikonovým olejem. Živočišné složky tedy nejsou při jejich výrobě vůbec potřeba. Na zvířatech samozřejmě nejsou ani testovány. Kondomy Glyde se dokonce pyšní certifikátem od The Vegan Society a také jejich slogan „Jediné zvíře v posteli budeš ty“ je více než výstižný. ?

Barvy přímo ze záhonu

Kasein je při výrobě přírodních prezervativů Glyde nahrazen extraktem z bodláků, tedy látkou čistě rostlinného původu. Milovníky zeleniny však nadchne i zbytek složení – barviva, která dodávají kolorovaným kondomům ten správný šmrnc, jsou vyrobena z čistě přírodních zeleninových nebo květových extraktů (například z červeného zelí nebo karotenového extraktu z mrkve). Jsou prostě k sežrání, a to doslova – díky přírodnímu složení je bez obav můžete použít i při orálním sexu.

Přírodní složení je taktéž nespornou výhodou pro vaše intimní partie. Nedochází k narušování přirozené hladiny pH a také riziko alergie či podráždění způsobené chemickými, tělu nepřirozenými látkami se minimalizuje. Marně byste v nich hledali i palmový olej a vaši společenskou zodpovědnost ukojí označení fair trade. Plusový bod připisujeme také za krabičku z recyklovaného kartonu.

Ačkoliv jsou prezervativy Glyde velmi tenké, jsou zároveň pevné a jejich spolehlivost je srovnatelná s konvenčními kondomy. Váš prožitek tedy zůstane stále intenzivní a případné obavy můžete nechat přede dveřmi do ložnice.

veganské kondomy Glyde

Tip!: Lámete si hlavu s výběrem vhodného lubrikačního gelu? Sáhněte po kokosovém či jiném oleji vhodném na zevní použití. Ale pozor! Oleje není vhodné používat spolu s (jakýmikoli) kondomy – ty pro zachování své funkčnosti vyžadují lubrikanty na silikonové bázi.

Zdravě a zodpovědně

A proč vám to všechno vlastně říkáme? Samozřejmě nám záleží na osvětě a rádi vám rozšíříme obzory. To hlavní poselství je však nejspíš jasné – kondomy Glyde nově seženete také ve Zdraví s Chutí!

Takže, co říci na závěr? Milujte a nemnožte se (není-li to ovšem vaším záměrem)! Veganská a přírodní ochranu na vás již čeká v naší prodejně. ?

Close search
Back To Top